Galeria

LECZENIE CIĘŻKICH PRZYPADKÓW

Przepraszamy za słabą jakość zdjęć, ale robione są bezpośrednio podczas zabiegu, zależało nam na przedstawieniu efektów leczenia.

Ogromne, pękające zrogowacenie skóry na dużym paluchu u stopy, połączone z bólem przy każdym dotyku. Powodem powstania hiperkeratozy skóry jest wirus HPV.

Pacjent poddał się nietypowemu leczeniu podolog Katarzyny Rytel. Po zastosowaniu preparatów z jej nowatorskiej linii testowanej w gabinecie podologicznym ProMed w Warszawie osiągnął ogromne rezultaty.

Stopa pokryta brodawkami mnogimi. Pacjentka zanim trafiła do gabinetu podologicznego ProMed Katarzyny Rytel w Warszawie leczyła się konwencjonalnymi preparatami dostępnymi na rynku. Niestety po ich stosowaniu nie osiągała widocznych rezultatów. Gdy pojawiła się w naszym gabinecie poddała się leczeniu nowatorską linią preparatów Katarzyny Rytel. Jak widać na zdjęciu poglądowym efekt jest rewelacyjny!

Ta kobieta gdy pojawiła się w gabinecie ProMed Katarzyny Rytel była w zaawansowanej ciąży.
Leczenie było bardzo delikatne do porodu i przez cały okres karmienia piersią.
Gdy przestała karmić rozpoczęła stosowanie preparatów z nowatorskiej linii Katarzyny Rytel.
Jak widać efekt jest rewelacyjny!

Te dłonie również zainfekowane są ogromnymi, długo nie leczonymi brodawkami. Ból pękającej skóry był nie do opisania. Strach przed zarażeniem najbliższych oraz wstyd przy podawaniu dłoni sprawiał, że kobieta czuła się bardzo niekomfortowo.

Do gabinetu ProMed trafiła po oglądaniu filmików na YouTube PODOLOGIA W PIGUŁCE KATARZYNY RYTEL i nie zawiodła się. Po stosowaniu preparatów z autorskiej linii już jest prawie na końcu drogi do osiągnięcia sukcesu. BRAWO!!!

Kolejny przypadek brodawek mnogich wyleczonych w gabinecie ProMed Katarzyny Rytel w Warszawie. Równie ciężki jak pozostałe na prezentowanych zdjęciach. Determinacja i chęć wyleczenia to podstawa stosowania autorskiego leczenia podolog Katarzyny Rytel.

Na tym zdjęciu widać klasyczną brodawkę ,możemy powiedzieć w klasycznym miejscu usytuowania się tych uciążliwych, bolesnych, sprawiających ból koleżanek 🙂

Klient trafił do gabinetu z polecenia znajomego. Nie zawiódł się, poddając się nietuzinkowemu leczeniu w gabinecie podologicznym ProMed w Warszawie.

To jest nietypowa brodawka, coraz częściej spotykana. W naszym gabinecie nazywaje je brodawki plackowate, ponieważ osiągają duże rozmiary. I wyróżniają się mniejszą keratogeneozą skóry, czyli rozrastają się na boki, a nie do góry. Bardzo trudne do leczenia. Ludzie często szukają pomocy i niestety mają problemy z ich wyleczeniem. Mnie się udaje im pomóc.

Nietypowy przykład brodawek u osoby starszej. Są to bardzo trudne do zagojenia, bolesne placki niegojących się miejsc na skórze. Po zastosowaniu jednego z preparatów Katarzyny Rytel skóra pięknie się zagoiła.

Brodawka okołopaznokciowa. Bardzo trudny przypadek do zdiagnozowania. Bardzo często przez podologów i lekarzy mylnie zakwalifikowana jako wrastający paznokieć. Podolog Katarzyna Rytel jako pierwsza w Polsce postawiła trafną diagnozę, że przyczyną takiego stanu chorobowego są brodawki.

Tylko odpowiednie leczenie może pomóc w pozbyciu się ogromnego bólu!!! TO NIE WRASTAJĄCY PAZNOKIEĆ JEST PRZYCZYNĄ I TO CHCE GŁOŚNO WYKRZYCZEĆ !!! Bo ludzie męczą się latami szukając pomocy.

Kolejny przykład brodawki okołopaznokciowej wcześnie zdiagnozowanej. Leczenie trwało krótko i przyniosło doskonałe rezultaty.

Następny przykład brodawki okołopaznokciowej, zdiagnozowanej w bardzo wczesnej fazie rozwoju. Po zastosowaniu preparatów autorskiej linii podolog Katarzyny Rytel efekt wyleczenia zadawalający pacjenta.

Na prezentowanym zdjęciu na skutek brodawek dziewczyna utraciła całkowicie płytkę paznokcia.

Paznokieć po 1,5 miesiąca stosowania dwóch preparatów wygląda rewelacyjnie. Teraz tylko trzeba sumiennie stosować leczenie i płytka paznokcia całkowicie odrośnie.

Paznokieć na kciuku uszkodzony mechanicznie. Diagnoza lekarza brzmiała, że nie zrośnie się do końca życia. Pacjent przez pół roku odczuwał ogromny ból przy każdym dotyku palca. Rana była przez cały czas przykryta plastrem w celu zniwelowania bólu przy dotyku.

Gdy mężczyzna trafił do gabinetu ProMed Katarzyny Rytel w Warszawie rozpoczął niestandardowe leczenie niegojącej się rozpadliny na kciuku. Jak widać na załączonym zdjęciu pokazowym różnica jest ogromna.

Niewidoczna, delikatna klamra pudrowa. Płytka paznokcia ulega prawidłowej zmianie prostowania w sposób nieagresywny i niesprawiający bólu podczas jej aplikowania, a do tego wygląda estetycznie.

Przykład opracowania hiperkeratozy skóry. Niezwykle trudnej do usunięcia, ponieważ skóra jest twarda jak kamień. Takie oczyszczenie wymaga ogromnego doświadczenia podologicznego oraz umiejętności pracy skalpelem. Jak widać na załączonym zdjęciu pacjent nie odniósł żadnego uszczerbku na skórze palca.

LECZENIE DŁONI BEZ PAZNOKCI

LECZENIE BRODAWEK

OCZYSZCZANIE CHORYCH PAZNOKCI

KLAMRY ORTONYKSYJNE INDYWIDUALNIE
DOPASOWUJEMY DO DANEGO PRZYPADKU CHOROBOWEGO

Zadbamy o zdrowie Twoich stóp!

Call Now Button