Specjaliści S.O.S.ProMed Gabinet Podologiczny

Podolog Katarzyna Rytel

Godziny otwarcia

}

Poniedziałek - czwartek:

8:00 - 19:00

Adres gabinetu

Praga Południe

ul. Rusznikarska 19
04-339 Warszawa

Umów wizytę

w

+48 796 126 933

katarzyna.rytel@op.pl

AtelierPodologiczneKatarzynyRytel

PODOLOGIA W PIGUŁCE Katarzyny Rytel

Przychodząc do nas otrzymujesz gwarancję profesjonalnie przeprowadzonej

diagnozy i dobrze wykonanych zabiegów.

Specjaliści

S.O.S.ProMed Gabinet Podologiczny gwarantuje kompleksową oraz profesjonalną opiekę medyczną prowadzoną przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów w zakresie podologii. 

Katarzyna Rytel – założycielka gabinetu, podolog II-ego stopnia, która zdobyła swoje doświadczenie teoretyczne oraz praktyczne podczas wieloletniej pracy w zawodzie. Szerokie spektrum leczonych przypadków wraz ze zdobytą wiedzą umożliwiło jej stworzenie autorskiej linii produktów leczniczych oraz pielęgnacyjno-regenerujących do paznokci i stóp pod nazwą “S.O.S.”, które dostępne są w sklepie internetowym. Poza pracą w gabinecie, w ramach dzielenia się swoją wiedzą pisze artykuły do gazet branżowych, takich jak np. Nails Trendy.  

Od 2019 roku prowadzi szkolenia w zakresie pedicure kosmetycznego oraz podologii dla początkujących, a także dla pracujących już w zawodzie podologów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę praktyczną. 

W 2020 roku założyła swój autorski kanał na YouTube: “Podologia w pigułce”, który ma na celu przedstawienie w zrozumiały i przystępny sposób wiedzy z zakresu problemów podologicznych zarówno osobom zmagającym się np. z bólem wrastającego paznokcia, jak również pomoc w zdiagnozowaniu chorób paznokci u stóp i dłoni. Na kanale poruszane są nie tylko kwestie związane z leczeniem, ale również prawidłową pielęgnacją stóp i dłoni. 

Serdecznie zapraszam,
Katarzyna Rytel

Zadbamy o zdrowie Twoich stóp!

Call Now Button